Адміністративно-управлінський аппарат
Гінекологічне відділення на 70 ліжок

Відділення патології вагітності на 50 ліжок, в т.ч. 10 екстрагенітальної патології

Пологове відділення з7 індивідуальними пологовими залами 

Неонатологічне відділення

Відділення спільного перебування матері та дитини та неонатального догляду на 60 ліжок
Відділення анестезіології та акушерської реанімації з ліжками інтенсивної терапії на 6 ліжок
                                                       Відділення інтенсивної терапії та реанімації новонароджених на 6 ліжок                                                          Відділення п
остреанімаційного догляду та другого етапу виходжування передчасно народжених немовлят
Операційний блок на 2 операційні
Приймальне відділення
Консультатівне-діагностичне відділення (поліклініка), в т.ч.денний стаціонар на 10 ліжок
Рентген кабінет
Клініко-діагностична лабораторія
Статистичний відділ
Загально-лікарняний персонал
у т.ч.харчовий блок
Бухгалтерія
Адміністративно-господарський підрозділ
у т.ч.харчовий блок     


 


Адміністрація перинатального центру
 

Директор                                                               Птиця  Таїса Анатоліївна

Медичний директор                                             Хомченко Світлана Анатоліївна

Медичний директор з медсестринства                Мезенцева Олена Юріївна

Головний бухгалтер                                             Павленко Наталія Миколаївна

 

 

Завідувачі відділень

Завідувач гінекологічного відділення, лікар-акушер-гінеколог,  кандидат медичних наук за спеціальністю «Акушерство та гінекологія»

Аллахвердієв Руслан Сабірович

 

Завідувач відділення патології вагітності, лікар-акушер-гінеколог

Папін Микола Григорович

 

Завідувач пологового відділення з індивідуальними залами, лікар-акушер-гінеколог

Кравченко Михайло Вікторович

 

Завідувач неонатологічного відділення, лікар-педіатр-неонатолог

Злобіна Лариса Миколаївна

 

Завідувач відділення спільного перебування матері і дитини та неонатального догляду, лікар-акушер-гінеколог

Григор’єва Наталія Миколаївна

 

Завідувач відділення анестезіології та акушерської реанімації, лікар-анестезіолог

Ткаченко Олег Анаталійович

 

Відділення постреанімаційного догляду та другого етапу виходжування передчасно народжених немовлят

Савенко Микола Юрійович

 

Завідувач відділення інтенсивної терапії та реанімації новонароджених, лікар-педіатр-неонатолог

Чорна Олена Володимирівна

 

Завідувач консультативно-діагностичного відділення, лікар-акушер-гінеколог

Колеснік Олександр Іванович

 

Завідувач клініко-діагностичної лабораторії,  лікар-лаборант

Кадігроб Зінаїда Сергіївна